• Wywalcz miejsce w drużynieEN
  Tauron Ziętara EaglesEN
  U12/U13/U14 campEN
 • Nowość! EN
  Girls summer camp EN
  zapraszamy wszystkie
  dziewczyny do udziału! EN
 • Camp dla Amatorów EN
  Toruń oraz Nowy Targ zapraszamy
  tylko 32 miejsca!

Jak to się zaczeło ?

EN W lecie 1994 roku w głowie trenera Walentego Ziętary zrodził się pomysł zrobienia campów hokejowych dla młodych hokeistów i podzielenia się z nimi swoją wiedzą i zdobytym doświadczeniem.

W zimie tego samego roku w Nowym Targu rozpoczął się pierwszy camp pod szyldem Hokejowej Szkoły Ziętary, na którym stawiło się 40 zawodników z Polski i Szwajcarii. 

Od tego momentu przez kolejne 23 lata co roku w wakacje trener Ziętara zaprasza najlepszych polskich i zagranicznych trenerów, żeby  wspólnie z nimi szkolić przyszłych hokejowych mistrzów.


more
 
orły ziętary
EN W lecie 1994 roku w głowie trenera Walentego Ziętary zrodził się pomysł zrobienia campów hokejowych dla młodych hokeistów i podzielenia się z nimi swoją wiedzą i zdobytym doświadczeniem.

W zimie tego samego roku w Nowym Targu rozpoczął się pierwszy camp pod szyldem Hokejowej Szkoły Ziętary, na którym stawiło się 40 zawodników z Polski i Szwajcarii.

Od tego momentu przez kolejne 23 lata co roku w wakacje trener Ziętara zaprasza najlepszych polskich i zagranicznych trenerów, żeby wspólnie z nimi szkolić przyszłych hokejowych mistrzów.


more
PARTNER STRATEGICZNY

PARTNERZY

NASZE MARKI