orły ziętary

Fundacja Hokejowe Orły

EN Została założona przez hokejową szkołę latem 2017 roku. Widząc jak wielu utalentowanych zawodników pojawia się na organizowanych przez nas campach postanowiliśmy stworzyć fundację która umożliwi tym najlepszym rywalizację z najlepszymi drużynami na świecie. 

W tym celu pod nazwą Ziętara Eagles utworzyliśmy dwa pierwsze teamy Tauron Ziętara Eagles składające się z zawodników do lat 12 oraz do lat 13. Naszym pierwszym projektem był wylot do Kanady na PEEWEE tournament czyli największy hokejowy turniej na świecie w którym uczestniczy ponad 1200 drużyn z całego świata. 

W tym roku po raz kolejny będziemy reprezentować nasz kraj w Kanadzie oraz w Rydze. Sukcesem można nazwać również z jak wielkim zainteresowaniem cieszył się nasz projekt, do drużyny U12 starało się dosrać 110 zawodników z których mogliśmy wybrać jedynie 19 zawodników! 

Regularnie poszukujmy również sponsorów oraz partnerów dzięki którym będziemy mogli organizować kolejne zgrupowania oraz wyjazdy. Wierzymy że serce i profesjonalizm który wkładamy w projekt zaprocentuje i kiedyś doczekamy czasów gdzie nasi zawodnicy będą występowali w najlepszych ligach świata.

PEEWEE 2019
PEEWEE 2019
Tauron Ziętara Eagles w Kanadzie
Rocznik 2006 i młodzi 14.02-23.02.2019
PEEWEE 2018
PEEWEE 2018
Tauron Ziętara Eagles w Kanadzie
Rocznik 2005 i młodsi / 12.02-25.05.2018
Walenty Ziętara Podhale Nowy Targ
Piotr Ziętara
Krzysztof Zborowski
Marcin Cieślak
Marcel Karnas
Jakub Skrzypski
Adam Sawicki
Jakub Slawik
Jakub Wieczorek
Patryk Hanzel
Jakub Janik
Krzysztof Stabryła
Hubert Szarzyński
Kacper Prokopiak
Igor Tyczyński
Jiyan Jurek
Wojciech Wilczok
Bartłomiej Stolarski
Sebastian Wojciechowski
Olaf Zachariasz
Patryk Majchrzak
Nikodem Wróblewski
Patryk Langner
Łukasz Misiak
PARTNER STRATEGICZNY
PARTNER STRATEGICZNY

PARTNERZY

NASZE MARKI