• img
  • img

Szczegóły Campu

Hokejowa Szkoła Ziętary zaprasza wszystkich amatorów oraz hokejowych zapaleńców na kolejną edycję wakacyjnych hokej campów, które jak zawsze poprowadzi dla Was nasza doświadczona i zawsze pomocna kadra trenerska.

Szkoła Ziętary to nie tylko campy i zajęcia dla dzieci, ale również szkolenie i campy dla hokejowych amatorów, którzy pokochali tą wymagającą, ale dającą mnóstwo satysfakcji
i uśmiechu na twarzy dyscyplinę sportu.

Możecie być pewni, że na naszych campach  zapewnimy Wam solidną dawkę treningu na lodzie, treningu na sucho oraz zagadnień taktycznych “teorii”, a wszystko to będzie miało na celu podniesienie Waszych hokejowych umiejętności.

 

Trening na lodzie - na porannych zajęciach będziemy przede wszystkim koncentrować się  na doskonaleniu techniki jazdy “powerskating”, a trenerzy dopilnują, żeby każdy
z Was dał z siebie wszystko.

Wieczorny blok treningowy na lodzie to ćwiczenia doskonalące indywidualną technikę użytkową zawodnika oraz ćwiczenia w grupach.

 

Trening na sucho - to przede wszystkim zajęcia z  “techniki kija” oraz zajęcia ogólnorozwojowe poprawiające sprawność fizyczną oraz kondycję.

Trenerem, który poprowadzi zajęcia z “techniki kija” jest ikona polskiego hokeja, wielokrotny medalista mistrzostw Polski oraz olimpijczyk z Sapporo i Innsbrucka Walenty Ziętara.

 

Teoria - przy czynnym udziale zawodników “burza mózgów” trenerzy przedstawią
i omówią różne systemy gry oraz role i obowiązki poszczególnych zawodników znajdujących się na lodzie.

 

           Od dawna wiadomo, że nie samym sportem człowiek żyje, dlatego na naszych campach dbamy również o dobry humor zawodników. Z pomocą przychodzą nam tutaj nasze integracyjne “hokejowe biesiady”, na których nie brakuje hokejowych wspomnień
i anegdot, a przede wszystkim dobrego hokejowego dowcipu.

 

Hokejowa Szkoła Ziętary to przede wszystkim trenerzy i ludzie, którzy ją tworzą i to oni są gwarantem, że wszystko co robimy, robimy z pasją i sercem, a poprzeczka, którą stawiamy naszym podopiecznymi jest zawsze wysoko postawiona.

Nasza kadra trenerska składa się z byłych zawodowych zawodników, medalistów mistrzostw Polski, reprezentantów kraju, którzy z niecierpliwością czekają na wszystkich hokejowych amatorów, żeby udowodnić Wam, że możecie osiągnąć znacznie więcej niż Wam się wcześniej wydawało.

 

Ze sportowym pozdrowieniem

 

Hokejowa Szkoła Ziętary

LODOWISKO MIEJSKIE NOWY TARG

ul.Parkowa 13 34-400 Nowy Targ

PERŁA PODHALA

ul. Augustyna Suskiego 166 34-424 Szaflary

TRENERZY

Walenty Ziętara

CZYTAJ WIĘCEJ

Walenty Ziętara

Piotr Ziętara

CZYTAJ WIĘCEJ

Piotr Ziętara

Krzysztof Zborowski

CZYTAJ WIĘCEJ

Krzysztof Zborowski

Marcin Cieślak

CZYTAJ WIĘCEJ

Marcin Cieślak

UWAGA!!!


Zapisy zaczynają się od 15 września!