• img
  • img

Szczegóły Campu

„Nikt nie rodzi się po raz drugi przedszkolakiem.

To, czego nie zrobimy dla dzieci,

dla wychowania przedszkolnego,

nie zrobimy już nigdy” ... (doc. dr Maria Kielar)

Kierując się tymi słowami, Hokejowa Szkoła Ziętary, postanowiła zatroszczyć się o najmłodszych adeptów hokeja, u których rodzice zdążyli już zaszczepić miłość i pasję do jednej z najwspanialszych dyscyplin na świecie jaką jest hokej na lodzie.

 

W Hokejowym Przedszkolu nie liczą się strzelone bramki czy zdobyte puchary „na to przyjdzie jeszcze czas” liczy się natomiast to, że każdy dzień to nowe doświadczenia, nowe znajomości, wyzwania a przede wszystkim wspaniała hokejowa przygoda, nad bezpieczeństwem, której zawsze czuwa nasza gotowa do pomocy, profesjonalna ekipa trenerska.

 

Podczas campów, trener to przede wszystkim nauczyciel, opiekun, przyjaciel który jak trzeba podniesie na duchu, pocieszy, pomoże ubrać sprzęt i odnaleźć „zagubione buty” ;).To wychowawca, który potrafi zmotywować dziecko do działania i sprawić, że każde wyjście na lodową taflę będzie niezapomnianym przeżyciem.

Z uwagi na fakt, że dzieci najszybciej i najchętniej uczą się poprzez zabawę, to treningi podczas Hokejowego Przedszkola są odpowiednio dopasowane do wieku dziecka tak żeby nauka wywoływała uśmiech na twarzy, a jednocześnie była skuteczna i owocna. Podczas treningów nie zabraknie elementów zdrowej rywalizacji, którą dzieci bardzo lubią, a która doskonale kształtuje ich charakter. Dużą wagę przykładamy również do ćwiczeń doskonalących technikę jazdy (przodem i tyłem) oraz technikę kija (prowadzenie krążka, podania, przyjęcia).

Konieczność pobytu rodziców sprawia, iż na Hokejowe Przedszkole możemy zaprosić dzieci już od 4 roku życia.

Aby dziecko mogło wziąć udział w campie musi posiadać kompletny sprzęt hokejowy oraz co jest bardzo ważne samodzielnie poruszać się po lodzie!

Lodowisko Tor Tor

gen. Józefa Bema 23/29 87-100 Toruń

Hotel Uniwersytecki

Szosa Chełmińska 83a 87-100 Toruń

TRENERZY

Walenty Ziętara

CZYTAJ WIĘCEJ

Walenty Ziętara

Mariusz Jakubik

CZYTAJ WIĘCEJ

Mariusz Jakubik

Łukasz Kiedewicz

CZYTAJ WIĘCEJ

Łukasz Kiedewicz

Piotr Ziętara

CZYTAJ WIĘCEJ

Piotr Ziętara

Krzysztof Zborowski

CZYTAJ WIĘCEJ

Krzysztof Zborowski

Michał Wiktor

CZYTAJ WIĘCEJ

Michał Wiktor

Zaliczkę 650 zł należy wpłacić do 3 dni od dokonania zgłoszenia na camp na nr konta podany poniżej, pozostałą kwotę wpłacają Państwo gotówką na miejscu u organizatora 

Millenum bank 78 1160 2202 0000 0003 3649 0266 w tytule wpisując imię i nazwisko uczestnika oraz termin campu

*rezygnacja z campu do 30 dni przed rozpoczęciem- zwrot pełnej zaliczki)

*rezygnacja z campu poniżej 30 dni przez rozpoczęciem- brak zwrotu zaliczki

UWAGA!!!


Zapisy zaczynają się od 15 września!