• img
  • img

Szczegóły Campu

Przedstawiamy Państwu projekt " Ziętara Eagles " , dzięki któremu chcemy stworzyć naszym zawodnikom możliwość rywalizacji z najlepszymi drużynami na świecie podczas międzynarodowych turniejów. W tym celu zostanie wybrana reprezentacja naszej szkoły (w zależności od kategorii wiekowej na turnieju) która będzie reprezentowała Hokejową Szkołę Ziętary na arenie międzynarodowej. Pierwszym turniejem, w którym zagra nasza reprezentacja będzie jeden z najstarszych turniejów na świecie PeeWee w Kanadzie w dniach  7-18.02.2018. Jest to turniej organizowany od 1960 roku w którym obecnie bierze udział aż 120 drużyn z całego świata i jest nieoficjalnie nazwany Mistrzostwami Świata U12. Będziemy jedyną Polską drużyną reprezentującą nasz kraj, znając możliwości naszych młodych talentów jesteśmy przekonani że "tanio skóry nie sprzedamy" W turnieju tym wezmą udział zawodnicy z rocznika 2005/2006 w związku z czym rozpoczynamy selekcje, która ma wyłonić najlepszych zawodników, którzy przynajmniej raz w ostatnich dwóch latach wzięli udział w campach organizowanych przez Hokejową Szkołę Ziętary.

Zapraszamy wszystkich naszych zawodników rocznik 2005/2006 na dwudniowe testy które odbędą się w Katowicach w dniach 16/17 Wrzesień w Katowicach. Koszt dwudniowych testów to 350zł.

W testach mogą wziąć udział tylko zawodnicy, którzy są gotowi ponieś koszt wylotu do Kanady- dlatego przed rozpoczęciem testów każdy zawodnik będzie zobowiązany wpłacić 1000 zł akonto wyjazdu do Kanady, w przypadku zakwalifikowania się zawodnika do drużyny "Ziętara Eagles" kwota ta zostanie zaliczona na poczet wylotu do Kanady. Jeśli zawodnik się nie zakwalifikuje wpłacona kwota 1000 zł zostanie niezwłocznie zwrócona.

 

 Hokejowa Szkoła Ziętary cały czas poszukuje partnerów, którzy pomogą finansowo w organizacji tego projektu, wierzymy że przy pomocy sponsorskiej kilku firm kwota ta w efekcie końcowym będzie niższa o co będziemy walczyć do samego końca. Przybliżony koszt wyjazdu na turniej jednego zawodnika to około 9.500-10.000 zł na obecną chwilę cały ten koszt ponoszą rodzice (wpłat będzie można dokonywać ratalnie )

Hokejowa Szkoła Projekt Realizuje NON PROFIT

Lodowisko Satelita

Aleja Wojciecha Korfantego 35 40-425 Katowice

PEE WEE QUEBEC KANADA

TRENERZY

Walenty Ziętara

CZYTAJ WIĘCEJ

Walenty Ziętara

Piotr Ziętara

CZYTAJ WIĘCEJ

Piotr Ziętara

Krzysztof Zborowski

CZYTAJ WIĘCEJ

Krzysztof Zborowski

Wojciech Milan

CZYTAJ WIĘCEJ

Wojciech Milan

Marcin Cieślak

CZYTAJ WIĘCEJ

Marcin Cieślak

Ambasadorzy

Jak się zapisać 

Należy wysłać maila w treści wpisując (imię i nazwisko, data urdzenia, klub, wzrost, w jakim terminie syn uczestniczył w campie)
3-krok potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata całkowitego kosztu campu 350 zł+ opłatę 1000 zł przechodzącą na poczet wyjazdu do Kanady do 3 dni od dokonania zgłoszenia, w innym przypadku zgłoszenie nie jest aktualne. Zawodnikom którzy nie załapią się do selektu kwota 1000 zł zostanie zwrócona do 3 dni od zakończenia campu. 

Wpłaty prosimy dokonać na poniższe Dane 

FUNDACJA HOKEJOWE ORŁY- NR KONTA 69 1090 1838 0000 0001 3510 2844  w treści wpisując imię i nazwisko zawodnika z dopiskiem PEEWEE

UWAGA!!!


Zapisy zaczynają się od 15 września!