• img
  • img
Hokejowe Orły Ziętary

ORŁY NA CAMPACH

„Orzeł Ziętary” jest wyróżnieniem dla zawodników którzy swoją postawą na lodzie jak i poza nim są wzorem do naśladowania dla innych, są to zawodnicy którzy już w tak młodym wieku w pełni profesjonalnie podchodzą do sportu i małymi kroczkami realizują wyznaczone przez siebie cele. Charakteryzują się takimi cechami jak koleżeństwo, wysoka kultura osobista i odpowiedzialność. Podczas naszych campów ze 100 zawodników wyróżniamy tylko 15 orłów. Zapraszamy do poznania orłów poprzednich sezonów.

Hokejowe Orły Ziętary

ORŁY WYLATUJĄ DO KANADY

Marzeniem każdego młodego zawodnika jest gra w najlepszej hokejowej lidze świata NHL, aby już w tak młodym wieku pokazać zawodnikom jak wygląda smak Kanadyjskiego hokeja organizujemy wylot na największy na świecie hokejowy turniej PEEWEE w Quebec.

 

19 wybranych przez nas zawodników uczestniczących w naszych campach będzie miała możliwość przez 10 dni rywalizować z najlepszymi drużynami U12 na świecie!

Hokejowe Orły Ziętary

WSPARCIE DLA HOKEJOWYCH TALENTÓW

Zaproszenie do współpracy przy projekcie „Orły Ziętary”. Jego założenie ma na celu wsparcie najlepszych polskich hokeistów młodego pokolenia poprzez przygotowanie i rywalizację w największym i najbardziej prestiżowym turnieju młodzieżowym na świecie – „Pee Wee”. W rozgrywanych w Kanadzie w prowincji Quebec zawodach bierze udział 120 wyselekcjonowanych drużyn z całego świata. Państwa wsparcie umożliwiłoby w lutym 2018 roku wyjazd „Orłów Ziętary” do Kanady, gdzie nasz kraj reprezentowaliby najlepsi polscy hokeiści w wieku 11-13 lat. Celem projektu oprócz promocji polskiego hokeja jest stworzenie młodym zawodnikom najlepszych warunków do sportowej rywalizacji z rówieśnikami z całego świata. Tylko poprzez konkurowanie z najlepszymi są oni w stanie inspirować się do gry na najwyższym poziomie, rozwijać się sportowo, poznawać świat i inne kultury poprzez sport. Dla wielu zawodników będzie to pierwsza szansa na pokazanie się na arenie międzynarodowej, a już samo zakwalifikowanie się do tej grupy będzie dla nich pierwszym powodem do dumy.

Hokejowe Orły Ziętary

AMBASADORZY

UWAGA!!!


Zapisy zaczynają się od 15 września!